В Чернівцях «Житлосервіс» оштрафували 12 тис. грн. за зловживання монопольним становищем

Адміністративна колегія Чернівецького територіального відділення Антимонопольного комітету України прийняла рішення про накладання штрафу на приватне підприємство «Житлосервіс» в розмірі 12 тис. грн. за зловживання монопольним становищем на ринку житлово-комунальних послуг, зокрема, надання послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій.

Проведеним розслідуванням встановлено, що підприємство перейшло на спрощену систему оподаткування без сплати ПДВ. Відтак, згідно вимог чинного законодавства, необхідно було здійснити коригування розрахунку економічно обґрунтованих витрат на надання зазначених послуг та подати їх Чернівецькому міськвиконкому для затвердження тарифів на них, однак такого зроблено не було.

За наслідками розгляду справи конкуренційним відомством дії (бездіяльність) приватного підприємства «Житлосервіс» визнано порушенням Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку.

«Нашою метою є не накладання штрафних санкцій, а захист споживачів послуг (населення) від проявів монополізму»- зазначив голова територіального відділення області Віктор Мотуляк.

Про це повідомляють в Чернівецькому обласному відділенні Антимонопольного комітету України.