Шестеро випускників буковинських шкіл під час ЗНО набрали максимальну кількість балів

Шестеро випускників буковинських шкіл під час ЗНО набрали максимальну кількість балів Про це сьогодні під час спілкування з краянами за телефоном гарячої лінії “Запитай у влади” повідомила заступник начальника Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації Любов Тарангул. За її словами, шість випускників шкіл нового типу обласного центру склали тестування на максимум – 200 балів.

Зокрема, максимальну кількість балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови набрали учениці гімназії №4 міста Чернівці Юліана Костишина та Марія Галушка, з англійської мови – учні гімназії №4 Павло Мельничук та Олександр Пухальський, з математики – випускники Чернівецького ліцею №1 Наталія Шишко та Юхим Файнкіхен.

Любов Тарангул зауважила, що високі досягнення буковинських школярів свідчать про високий рівень їхніх знань, професійність педагогів, які з ними працювали та підвищення рівня освітніх закладів краю. “Зовнішнє незалежне оцінювання нинішнього року завершилося – основна сесія позаду, а попереду додаткова сесія для абітурієнтів та очікування результатів з окремих предметів”, – відзначила заступник начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, відповідаючи на запитання буковинців. За словами Любов Тарангул, цього року бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні виявили 3 тис. 899 осіб, з яких 70% – цьогорічні випускники, а решта – випускники минулих років. На пункти тестування з’явилося 80% зареєстрованих абітурієнтів.
Прес-служба Чернівецької ОДА

peredplata