Додому не повернулася

Додому не повернуласяУ селі Череш Сторожинецького району зникла молода дівчина 1994 р. н. Її шукають правоохоронці, МНС-ники, громада…

За словами сільського голови Михайла Радовича Боднарюка, 17-літня Анішора Б. – з багатодітної родини, проживає з батьками. Навчається у 10 класі вечірньої школи с. Чудей цього ж району. 21 червня пішла з дому, одягнувшись у гарне вихідне вбрання, батькам при цьому не повідомила про свої наміри.

Братам та сестрам також не сказала, куди йде…

Так і не дочекавшись доньки, батьки 23 червня звернулися до міліції.

— За 10 років моєї роботи сільським головою такого випадку я не пригадую, — каже Михайло Радович. – Тут вже всі з ніг збилися – шукають міліція, рятувальники, односельці.

У селі працює й кримінальна міліція у справах дітей. Спеціалісти опитують сестер та братів Анішори, котрі мають власні родини, сусідів, близьких та знайомих, друзів та подруг. Прочесали вже ліс, що поблизу села, а також довколишні водойми. До пошуків залучено водолазну групу Хотинського аварійно-рятувального пункту воєнізованого загону МНС. І батьки, і знайомі, і керівники громади с. Череш хвилюються за долю дівчини. Вони не мають жодних припущень з приводу того, що могло трапитися. Кажуть, дівчина з хлопцями не зустрічалася, конкретного наміру кудись йти чи поїхати також не мала.

Наразі міліція опитує вчителів Череської школи, у якій Анішора навчалася до минулого року. Усі сподіваються на незрозумілий поки що збіг обставин та на те, що з Божою допомогою дитина повернеться до рідної домівки.

Прикмети: на вигляд 16-18 років середнього росту, худорлява.
Була одягнена: сірі брюки та білі босоніжки (більше невідомо).

Кому відома будь-яка інформація про місцезнаходження безвісті зниклої, прохання повідомити за телефонами у Чернівцях: 0372 – 2-19-60, 2-51-13, 0505551373 або на спецлінію «102».

Наталія БРЯНСЬКА