У Чернівцях опалювальний сезон закінчився частково

У Чернівцях опалювальний сезон закінчився частково

10 квітня у Чернівцях закінчився опалювальний сезон. Проте, у зв’язку з похолоданням, частина котелень продовжує працювати.
Як повідомив сьогодні на брифінгу директор МКП «Чернівцітеплокомуненерго» Олександр Меленчук, 10 квітня зупинили теплопостачання житлового фонду, а 11-го – соціальної сфери, там де це було можливим.
«Опалювальний сезон завершується і розпочинається, коли середньодобова температура впродовж трьох діб є вищою, ніж 8 градусів, – розповів О.Меленчук. – Але через те, що протягом трьох наступних днів температура знизилась, «Чернівцітеплокомуненерго» з 13 квітня відновило теплопостачання соціальної сфери.
У неділю з 13.00 ми почали подавати опалення на лікувальні заклади по вулиці Червоноармійській і проспекту Незалежності. Окрім того, тепло отримали дитячі установи і частково житловий фонд, там, де технічно було неможливо відключити опалення. Це вулиці Полєтаєва, Стеф’юка, Стасюка, Гайдара, а також частково вулиця Червоноармійська».
Також, відновила роботу котельня по вул. Руській, яка забезпечує теплом лікарню по вул. Фастівській, госпіталь Великої Вітчизняної війни, дитячу лікарню і школу-інтернат по вул. Винниченка.
Через підвищення температури сьогодні в 10 годині ранку опалення призупинене до вечора. Так комунальники планують працювати, допоки не врегулюється погода.
Відновити ж повністю опалення по місту, за словами Меленчука, технічно неможливо.
«Після закінчення опалювального сезону відбулось звільнення працівників та виплата вихідної допомоги. Технічно зараз прийняти всіх на роботу – це фінансове порушення. Ми відзиваємо працівників, які зараз знаходяться у відпустках», – зазначив Меленчук.

Д.Кернична