Власники нових автівок поповнили бюджет на 3,5 млн. грн.

Протягом семи місяців цього року місцевий бюджет Чернівців отримав 3435,5 тис. грн. збору за першу реєстрацію транспортного засобу. У липні власники новеньких залізних коней перерахували до місцевої скарбниці 1138,9 тис. грн., тобто третину загальних надходжень збору. Більшу частину цієї суми сплатили громадяни — понад 86%.
Нагадаємо, що платниками збору за першу реєстрацію транспортного засобу є підприємства та громадяни, які здійснюють першу реєстрацію транспортних засобів Україні, зокрема: колісних транспортних засобів, суден, літаків і вертольотів.
Водночас, від сплати цього збору звільняються легкові автомобілі інвалідів з об’ємом циліндрів двигуна до 1500 кубічних сантиметрів, що придбані за рахунок бюджетних коштів та/або безоплатно передані інвалідам відповідно до законодавства України, транспортні засоби будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів, дитячих будинків-інтернатів, пансіонатів для ветеранів війни і праці, геріатричних пансіонатів, реабілітаційних установ для інвалідів та дітей-інвалідів, що фінансуються з державного та місцевого бюджетів.
Інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях

peredplata