Казна одержала від буковинців понад 604 тис. грн. «військового» податку

За словами фахівців Головного управління Міндоходів у Чернівецькій області, військовий збір сплачується починаючи з 3 серпня нинішнього року відповідно до Закону України від 31.07.2014 року №1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України». Розмір збору становить 1,5% з доходів у вигляді зарплати, інших заохочувальних і компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платникові у зв\’язку із трудовими відносинами та по цивільно-правових договорах; виграшу в державну й недержавну грошову лотерею, виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри.
Платниками збору виступають особи, що є платниками податку на доходи фізичних осіб. Його нарахування та сплата збору проводиться в тому ж порядку, що й нарахування та сплата ПДФО.
Відповідальними за нарахування, утримання та сплату (перерахування) збору до бюджету є роботодавці та інші податкові агенти, які виплачують такі доходи на користь платника податку.
Рахунки для сплати військового збору розміщені на офіційному порталі Територіальних органів Міндоходів в Чернівецькій області в розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.
З початку дії Закону, роботодавці регіону вже перерахували до державного бюджету понад 604,2 тис. грн. військового збору.