Чернівчани сплатили майже 700 тис. грн. \”екологічних\” гривень

З початку року чернівецькі платники перерахували до зведеного бюджету 690,3 тис.грн., що на 33,5 тис. грн.. більше у порівнянні з 2013 роком.
Станом на 01.08.2014 р. в Державній податковій інспекції у м. Чернівцях зареєстровано 1498 платники екологічного податку, з них 381 – юридична та 1117 – фізичних осіб-підприємців.
П’ятірка лідерів по сплаті екоподатку в Чернівцях залишається незмінною: КП «Чернівціводоканал», ПО ГГ «Чернівцігаз», ВАТ «Чернівецький цегельний завод №3», МКП „Чернівцітеплокомуненерго”, ПАТ «ЧОЖК», які забезпечують понад 70 % від загальних надходжень.
«Вже майже вісім років поспіль, Чернівці попадають в 10-ку найкращих міст для життя в Україні за версією журналу «Фокус». Наше місто займало навіть почесне перше місто у цьому рейтингу. Одним з критеріїв оцінювання є також й екологічний стан міста. Добросовісна сплата екологічного податку сприяє більш ефективному виконанню державних програм зі збереження і розвитку екофонду регіону, захисту навколишнього середовища та раціональному використанню природних ресурсів», – зазначив начальник ДПІ у м. Чернівцях Ярослав Городенський.

Інформаційно-комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях

peredplata