В Мюнхені вандали знову поглумилися над пам’яттю Провідників ОУН

Сьогодні, 22 серпня в Мюнхені невідомими вандалами залито червоною фарбою меморіальну дошку Ярославу і Славі Стецькам, встановлену на фасаді будинку на Цеппелінштрассе, 67, в якому тривалий час працював Провід Організації Українських Націоналістів (бандерівців), в різні роки очолюваний Ярославом і Славою Стецько.

«Організація Українських Націоналістів вважає акт вандалізму, який стався в Мюнхені, яскраво вираженим політичним злочином. Це цинічний глум над світлою пам’яттю визначних борців за волю України, за свободу народів і людини, якими були Ярослав і Слава Стецьки. Слід підкреслити, що обоє вони були провідними діячами ОУН, обоє були ув’язненими німецькими нацистами, обоє творили і успішно провадили Антибільшовицький Блок Народів, обоє і сьогодні не дають спокою московським окупантам та їхнім підспівувачам», – зазначив у коментарі Українській Інформаційній Службі Голова ОУН (б) Стефан РОМАНІВ.

«Цей злочин не може лишитися безкарним. Нагадаю, що екстремістська злочинна діяльність антиукраїнських сил останнім часом значно активізувалася не лише в Україні, але й за її межами. Зокрема нещодавно вандали обмалювали гидкими написами та нацистською символікою українську церкву в Австралії, намагалися зруйнувати та спаплюжити могилу Провідника ОУН Степана Бандери в Мюнхені, а ось тепер поглумилися над меморіальною дошкою Стецькам.

Навіть мертвих борців за волю боїться ненажерливий ворог. Демонструючи свої сатанинські методи боротьби з тими, кого вже немає серед живих, але чиї світлі імена, чий дух, чиї ідеї і чини надихають і гуртують сьогодні мільйони українців в Україні та за її межами, захланні окупанти показують всьому світові своє справжнє нице обличчя, своє злобне безсилля, викликаючи огиду і відразу», – наголосив лідер ОУН Стефан РОМАНІВ.

peredplata