Використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти підприємствами області за серпень 2014 року

Головне управління статистики у Чернівецькій області інформує, що підприємствами та організаціями області усіх видів економічної діяльності протягом серпня п.р. використано 7,3 млн.м3 газу природного, 3,7 тис.т палива дизельного, 1,4 тис.т вугілля кам’яного та 0,7 тис.т бензину моторного.

У порівнянні з серпнем минулого року збільшились обсяги споживання газойлів (палива дизельного) на 7,6%, проте зменшились обсяги бензину моторного на 18,6%, вугілля кам’яного – на 13,6% та газу природного – на 10,0%. У структурі використаного палива основну частку займав газ природний 52,9%, на паливо дизельне припадало 33,9%, на вугілля кам\’яне – 6,9% та на бензин моторний – 6,3%.
Крім того, населенню через мережу АЗС реалізовано бензину моторного – 4,4 тис.т та газойлів (палива дизельного) – 6,0 тис.т.
Основними споживачами енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти залишаються підприємства та організації м.Чернівців (72,7% від загальнообласного обсягу).
Станом на 1 вересня п.р. залишки енергетичних ресурсів у споживачів та постачальників області включаючи залишки на АЗС склали: вугілля кам’яного – 6,7 тис.т, дизельного пального – 3,0 тис.т, бензину моторного – 2,9 тис.т та мазутів топкових важких– 0,1 тис.т.

Т.Г. Сарчинська, перший заступник начальника Головного управління статистики