На Новоселиччині знешкодили 2 снаряди

2 жовтня у селі Топорівці Новоселицького району на відкритій території виявлено 2 невідомі предмети, схожі на вибухонебезпечні. На місце події відразу виїхали рятувальники групи піротехнічних робіт Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області, які визначили, що дані предмети є артилерійськими снарядами калібру 76 мм. та калібру 125 мм. часів І Світової війни.

Піротехніки вилучили вибухонебезпечні предмети та знешкодили їх у встановленому порядку. Про це повідомляє прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області.

З початку року на території Чернівецької області виявлено 59 застарілих вибухонебезпечних предметів минулих світових війн. Управління ДСНС України у Чернівецькій області нагадує громадянам: при виявлені підозрілого предмету потрібно неухильно дотримуватися правил безпеки. В жодному разі не торкайтеся його. Місце знахідки потрібно обгородити, використовуючи для цього предмети яскравих кольорів. Проте якщо таких немає, можна використати будь-які підручні засоби. Після цього слід відразу зателефонувати до народної служби порятунку 101.