Інвестиції бізнесу в довкілля – майже 900 тис. грн.

Впродовж дев»яти місяців цього року чернівецькі підприємці сплатили до зведеного бюджету 872,9 тис.грн. екологічного податку. У вересні екологічний внесок чернівецького бізнесу склав 40,7 тис. грн..
На обліку в ДПІ у м. Чернівцях перебувають 1110 платників екологічного податку (в т.ч. 716 юридичних осіб та 394 фізичних осіб – підприємців).
Як зазначила заступник начальника ДПІ у м. Чернівцях Тетяна Шпак: «лідерами по сплаті екоподатку в Чернівцях є ПАТ \”Чернівцігаз\”, КП «Чернівціводоканал», ВАТ «Чернівецький цегельний завод №3», МКП „Чернівцітеплокомуненерго” та ПАТ «ЧОЖК», які забезпечують понад 70 % загальних надходжень».
Найбільші суми податку сплачуються за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях та за викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря. Крім того, суб’єкти господарської діяльності платять за викиди у водойми та в інших випадках, передбачених статтею 240 Податкового кодексу України.
Державна податкова інспекція у м. Чернівцях нагадує, що за підсумками ІІІ кварталу цього року необхідно сплатити екоподаток до 19 листопада.
Інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях

peredplata