3,6 млн. грн. частини чистого прибутку надійшло в казну від державних та комунальних підприємств

За даними Головного управління ДФС у Чернівецькій області відрахування частини чистого прибутку державних унітарних підприємств та комунальних унітарних підприємства та їх об’єднань за три квартали поточного року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, зросли на 1,2 млн. грн. Суттєвим є те, що кількість платників зменшилася з 97 у минулому році до 93 у цьому році.
Відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) складає 2,2 млн. грн., а до місцевих бюджетів 1,4 млн. грн.
Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у розмірі 30 відсотків — державні унітарні підприємства, що є суб’єктами природних монополій та державні унітарні підприємства, плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку яких перевищує 50 мільйонів гривень; у розмірі 15 відсотків — інші державні унітарні підприємства.
Щодо комунальних унітарних підприємств, то вони мають сплачувати за результатами фінансово-господарської діяльності частину чистого прибутку (доходу) до місцевого бюджету за нормативами та у порядку, встановленими відповідними місцевими радами.

Новини Партнерів