Суд відмовив кандидату Семенюку. Перерахунку голосів в 203 окрузі поки не буде

Суд відмовив кандидату Семенюку. Перерахунку голосів в 203 окрузі поки не буде 31 жовтня Чернівецький окружний адміністративний суд прийняв постанову, згідно з якою у задоволенні судового позову кандидата Івана Семенюка до окружної виборчої комісії (ОВК 203) відмовлено повністю. Самовисуванець вимагав визнати бездіяльність ОВК 203 та здійснити перерахунок на всіх дільницях округу. Проте позивач не надав суду необхідних доказів, що й стало причиною відмови у задоволенні позову.

Суд відмовив кандидату Семенюку. Перерахунку голосів в 203 окрузі поки не буде

Вказана постанова може бути оскаржена у дводенний строк з моменту проголошення. Спостерігач ОПОРИ намагався дізнатись в представника позивача, чи той подаватиме апеляцію. Однак представник кандидата Івана Семенюка сказав, що наразі говорити не готовий.

Нагадаємо, що 29 жовтня після оприлюднення окружною виборчою комісією 203 територіального виборчого округу попередніх результатів голосування кандидат в народні депутати в цьому окрузі самовисуванець Іван Семенюк подав до суду позов з вимогою перерахунку голосів виборців на всіх дільницях та звинуватив ОВК в бездіяльності. Про деталі позову ОПОРА повідомляла раніше
Станом на 16:00 31 жовтня в 203 окрузі вже підраховано 100% голосів та згідно інформаційної системи Центральної виборчої комісії Іван Семенюк посідає друге місце із результатом 19597 голосів (27,14%), відставши від першого місця на 1156 голосів.

Григорій Сорочан, Надія (ВІРНА) Бабинська, ГО ОПОРА

Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА відкрило гарячу лінію за номером 099 010 65 51. Важливу інформацію можна знайти на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org та на сторінці в Facebook – https://www.facebook.com/oporaChernivtsi

peredplata