За вихідні дні виникло 11 пожеж

15 листопада о 23:08 на спецлінію 101 надійшло повідомлення про пожежу в селі Валява Кіцманського району. Загорання сталося в прибудові до господарської будівлі. Відразу за місцем виклику було направлено черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини № 9 міста Кіцмань. Повідомлення про пожежу надійшло від домовласника, який помітив загорання вже тоді, коли полум’я охопило всю прибудову і частину господарської будівлі. Швидкому поширенню вогню сприяло те, що прибудова була дерев’яною, а всередині зберігали дрова. Внаслідок цього існувала також загроза розповсюдження пожежі на поруч розташований житловий будинок. Бійці ДСНС оперативно локалізували пожежу, а в подальшому повністю ліквідували її. Завдяки цьому вдалося врятувати від знищення господарську будівлю та житловий будинок. Полум’ям знищено дерев’яну прибудову, пошкоджено речі домашнього вжитку. Пожежа виникла внаслідок короткого замкнення електромережі.
17 листопада в селі Рідківці Новоселицького району виникла пожежа в будівлі пункту станції технічного обслуговування. Оскільки пожежа виникла вночі, то люди помітили небезпеку вже тоді, коли вогонь поширився на велику площу. На момент виявлення пожежі її площа склала 170 кв.м.. На ліквідацію пожежі були направлені місцеві пожежні команди сіл Рідківці, Магала та Топорівці, а також пожежно-рятувальні підрозділи міст Чернівці та Новоселиця. Складність пожежі полягала в тому, що в приміщенні СТО було багато легкозаймистих речовин, зокрема, шини та хімічні розчини, а це сприяло швидкому поширенню вогню. Окрім цього, на пожежі виникло сильне задимлення, через що вогнеборцям довелося працювати в апаратах захисту органів дихання. Рятувальники не допустили подальшого розповсюдження вогню та локалізували пожежу. В подальшому небезпеку було ліквідовано. Вогнем знищено перекриття на площі 170 кв.м.. Бійці ДСНС врятували від знищення пункт СТО.
Всього протягом вихідних у Чернівецькій області сталося 11 пожеж, в ході ліквідації яких пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України у Чернівецькій області врятували від знищення 9 будівель та 2 автомобілі. Загиблих та травмованих на пожежах немає.

Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області