На «Калинівському ринку» працюватиме безкоштовна соціальна парковка.

На «Калинівському ринку» працюватиме безкоштовна соціальна парковка.

На МТК « Калинівський ринок» наразі уже взялися облаштовувати тимчасово вільну від торгівлі територію під соціальну парковку. Безоплатною парковка буде для учасників АТО, сімей загиблих на Майдані та учасників бойових дій, інвалідів 1 та 2 груп.

Цей перелік, за клопотанням громадських організацій, поповнили чорнобильці та афганці. Щоправда, скористатися пільговою автостоянкою на території 6 сектора Калиновського ринку, зможуть лише водії, які мають відповідні посвідчення.

Раніше спеціальна «гостьова» парковка працювала на території восьмого сектора. Її облаштували для створення сприятливих умов відвідувачам ринку з інших областей. З цією метою тепер на цій ділянці розпочато будівництво сучасної автостанції. У зв’язку з початком будівельних робіт з 1 серпня ц.р. на майданчику, що на вулиці Слобідській, заборонене розміщення автотранспорту.

«Це тимчасові незручності, які супроводжують будівництво автостанції. – наголосив голова Наглядової ради КП МТК «Калинівський ринок» Андрій Ільїн. – Запуск цього важливого об’єкту приведе на наш ринок нових покупів з сусідніх районів та областей, що у свою чергу, повернеться прибутками для підприємців».

Аби зробити тимчасове розміщення транспорту на території ринку максимально зручним для усіх, адміністрація та Наглядова рада підприємства уже приступили до впровадження нововведень. У першу чергу, для тих, кому згідно з законом передбачені пільги, облаштують безкоштовну соціальну парковку на вільному від торгівлі майданчику.

Окрім цього, як зазначив Андрій Ільїн, Наглядова рада виступила з ініціативою, аби у плані розвитку підприємства на 2017 рік передбачити кошти, які дозволять зробити паркування для підприємців на території «Калинки» дешевшим, аніж для решти його відвідувачів.

peredplata