Компенсацію за затримку або відміну авіарейсу відшкодує ПриватБанк

ПриватБанк запустив в експлуатацію нову додаткову послугу до сервісу купівлі авіаквитків. Тепер при покупці авіаквитка на сайті bilet.pb.ua клієнти можуть застрахуватися від затримки або скасування рейсу.

Дана послуга буде корисна тим клієнтам, які часто здійснюють авіаперельоти і хочуть убезпечити себе від неприємної ситуації з затримкою або відміною рейсу. Якщо рейс затримується більш ніж на 2 години, страхова компанія повертає клієнту 50% вартості квитка, а в разі скасування рейсу – 100%.

“Багато авіакомпаній в разі затримки або скасування рейсу забезпечують клієнта необхідним (продукти харчування, вода, нічліг – залежно від часу затримки, а також матеріальну компенсацію), – розповів Олександр Турівний, керівник Центру страхового бізнесу ПриватБанку. – Але на жаль, це роблять не всі компанії. Тому ми і розробили таку послугу для наших клієнтів.”

Вартість нової послуги – 5% від вартості квитка. Клієнту, щоб отримати виплату, не потрібно надавати в страхову компанію ніяких документів! Дані від аеропорту система отримує самостійно в режимі онлайн і відстежує ситуацію з кожним рейсом, а гроші зараховуються на картку пасажира протягом одного дня.

Також приємною новиною для клієнтів стане той факт, що тепер при купівлі авіаквитків у Приват24 можна розрахуватися з бонусного рахунку. В одному інтерфейсі можна перевірити баланс рахунку «Бонус Плюс» і тут же перейти до вибору і оплати квитка.

“Квитки на літак в Приват24 продаються без додаткових комісій і сервісних зборів, – зазначив Михайло Рогальский, керівник бізнесу платежів та переказів ПриватБанку. – До того ж, при оплаті карткою ПриватБанку Ви отримуєте бонус до 5% від вартості квитка на рахунок “Бонус Плюс”.

З 7 листопада підключити послугу «Компенсація вартості авіаквитка» можна буде і в Приват24. Поки що можна застрахувати тільки рейси без пересадок (в один кінець або в обидва відразу) по Україні і всьому світу будь-яких авіаліній, але назабаром і такі рейси будуть покриватися страховкою.


З повагою,
керівник регіонального прес-офісу
Шумейко Вадим