Чернівчани сплатили майже 2 мільярди податків та ЄСВ

Впродовж одинадцяти місяців цього року платники податків м. Чернівців сплатили до зведеного бюджету 878,0 млн. грн. податків та 1005,6 млн. грн. єдиного соціального внеску. Про це повідомляє Інформаційно-комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях.

До державної скарбниці чернівчани перерахували 366,0 млн. грн., а до місцевого бюджету надходження склали – 512,0 млн. грн. Протягом одинадцяти місяців цього року відшкодовано з бюджету понад 29,5 млн. грн. податку на додану вартість.

Головними складовими податкових надходжень до бюджету є надходження податку на додану вартість – 238,7 млн. грн.; податок на доходи фізичних осіб – 340,9 млн. грн., податок на прибуток – 87,0 млн. грн. та плата за землю – 72,2 млн. грн.

Стабільні позитивні тенденції спостерігаються в надходженнях єдиного податку. За підсумками одинадцяти місяців платники єдиного податку – юридичні та фізичні особи сплатили до бюджету 63,3 млн. грн., що на 7,8 млн. грн. більше, ніж у минулому році.

З початку введення військового збору мешканці столиці Буковини поповнили ним держскарбницю на 13,1 млн. грн.

Державна податкова інспекція у м. Чернівцях висловлює подяку тим платникам, які відповідально виконують свій конституційний обов’язок та бажає економічного успіху представникам бізнесу.