Квартиру Ющенко здає дружина, а він будує готель і займеться дримбою

Квартиру Ющенко здає дружина, а він будує готель і займеться дримбоюВіктор Ющенко знову в строю: екс-гарант втомився від вимушеної відпустки, і не виключає, що в 2012 році відправиться підкорювати Верховну Раду. Мовляв, з одного боку, це брудна справа, але з іншого, – подітися-то нікуди. \”Я дуже чутливий, коли ображають Україну, українців і все українське. А це відбувається кожен день. Тому це – мій борг, якщо хочете, хрест\”, – заявив він у Львові. Але від питання, хто ще піде у парламент за списками \”Нашої України\”, – ухилився: мовляв, це будуть \”найавторитетніші націонал–патріоти\”. До речі, згідно з останніми опитуваннями, \”НУ\” в Раду ніяк не потрапляє. Її рейтинг коливається в межах 0,8-1,1%. Так що патріотам доведеться дуже постаратися.

\”ПО ЖИТЛУ – ДО ДРУЖИНИ\”. А ось житло Ющенко дійсно дає. Як нещодавно повідомляла \”Сьогодні\”, двоповерхова квартира по вул. Мала Житомирська в Києві (на 371,9 \”квадратів\”) була нещодавно здана за $15-20 тисяч/місяць (до цього вона нібито здавалася подобово, причому вартість часом досягала $1 тис./добу). \”Ось новина! Дійсно, здається. Але вартість оренди в 100 разів нижче, ніж вам відомо\”, – повідомив екс-гарант і запропонував всім охочим звертатися до його дружині. Тобто, виходить, що в добу квартира здається за 10 доларів, а в місяць – 150-200! Втім, за такі ціни в Києві, як відомо, можна зняти тільки вбиту кімнатку в квартирі на околиці (і то, якщо сильно постаратися). У столичних агентствах нерухомості нам назвали інші розцінки, за які може здаватися квартира Ющенко: \”Вартість оренди таких апартаментів де-до $6 тис./місяць або від $300 на день\”.

З ОБРАЗАМИ. Нарешті, Ющенко розповів, що будує в Карпатах. Раніше в ЗМІ ходила версія, ніби це закритий котеджне містечко. Проте сам екс-гарант запевнив, що будує в селі Татарів на Івано-Франківщині Центр традиційної культури. Там буде співоче поле на 1500-1800 людина, студія для національних конкурсів ігри на трембіті, дримбі, лірі, волинці і сопілці. До Різдва Ющенко планує добудувати Храм всіх святих українського народу, де збере 170-180 образів. Іконостас виконають в гуцульському стилі, зараз як раз кипить робота. У центрі буде також три музею в трьох гуцульських хатах (національних костюмів, писанки і гуцульських скринь, у Ющенка цих скринь 60 або 70). Нарешті, в центрі буде кафе-ресторан і кілька номерів для проживання.
Анастасія Рафал
Джерело

Новини Партнерів