На «Гарячій лінії» – про застосування новаціїй податкового законодавства

Днями, в Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку “Гаряча лінія” на тему: «Зміни з 1 січня 2015 року в оподаткуванні податку на додану вартість та податку на прибуток у контексті Податкового кодексу України».

Дозвонювачам стосовно новацій в оподаткуванні та адмініструванні податків відповідала начальник управління оподаткування юридичних осіб Головного управління ДФС у Чернівецькій області Сметанюк Наталя Авер’янівна.

Враховуючи численні зміни податкового законодавства у платників податку на додану вартість виникли запитання стосовно форми подання звітності з ПДВ у 2015 році, реєстрації податкових накладних в ЄРПН, який діє порядок сплати ПДВ до бюджету в 2015 році, як правильно заповнити податкову накладну на послуги та ін.

З узагальненими запитаннями з якими абоненти звертались на «гарячу лінію» можна ознайомитися на офіційному порталі територіальних органів ДФС у Чернівецькій області за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/186795.html.