Нардеп з Буковини допомогає воїнам АТО

Нардеп з Буковини допомогає воїнам АТО Із Ізраїлю після тривалого лікування повернувся капітан Держприкордонслужби
Учора в аеропорту «Бориспіль», після тривалого лікування в Ізраїлі, зустрічали прикордонника Луцького прикордонного загону капітана Веніаміна Файчука.
Героїчному охоронцю кордону, який здійснював оборону державного рубежу поблизу населеного пункту Маринівка, що на Донеччині, та знаходився під постійним обстрілом бойовиків і російських найманців, лише дивом вдалось вижити.
18 липня 2014 року прикордонник потрапив в оточення та отримав тяжкі поранення черевної порожнини, внутрішніх органів, множинні переломи та численні осколкові поранення. Під час надання першої медичної лікарі зробили все можливе, щоб прикордонник залишився живим. Згодом Веніамін Файчук проходив лікування у реанімаційному відділенні Центрального госпіталю Державної прикордонної служби України. Зважаючи на тяжкий стан хлопця, який був ускладнений сепсисом, та на загрозу ампутації ніг, у жовтні минулого року хлопця було доправлено на лікування та подальшу реабілітацію в одну із клінік Ізраїлю.
Лікування та реабілітація тривали майже півроку. За цей час Веніамін Файчук переніс 7 тяжких операцій, які дозволили врятувати йому ноги. Ізраїльські лікарі зробили неймовірне, і Веніамін Файчук повернувся додому.
За героїчні дії Указом Президента України капітан Державної прикордонної служби Веніамін Файчук був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.
Лікування за кордоном вдалось організувати завдяки допомозі народного депутата Марії Матіос та небайдужих громадян.

peredplata