29 березня – переходимо на літній час (поради лікарів)

Два рази на рік стрілки годинників переводяться на годину в більш ніж 100 країнах світу. В останню неділю березня – на годину вперед, а в останню неділю жовтня – на годину назад. Це необхідно для того, щоб наблизити адміністративний час до сонячного.

20 вересня 2011 за постанову про зміну порядку обліку часу в Україні проголосували 266 народних депутатів, таким чином Верховна рада України постановила встановити з 27 березня 2011 року на території Україні час другого часового поясу з додаванням однієї години, скасувавши цим перехід на зимовий час в жовтні 2011 року, відповідно і наступний за цим перехід на літній час.
29 березня – переходимо на літній час (поради лікарів)Перехід на літній час традиційно проходить в останню неділю березня. Цього року стрілки будуть переведені на годину вперед в ніч з 28 на 29 березня.

18 жовтня 2011 Верховна Рада Україна передумала і прийняла постанову «Про визнання такої, що втратила чинність, постанови Верховної Ради України« Про зміну порядку обчислення часу на території України», за це рішення проголосували 295 народних депутатів з 349 зареєстрованих в цей день у сесійній залі. Новою постановою визнається, що постанова від 20 вересня 2011 втратила чинність, також запропоновано уряду протягом одного місяця з дня набрання чинності нової постанови внести на розгляд Верховної Ради проект закону про порядок обчислення часу на території України. З цього випливає, що перехід на літній час в Україні відбудеться в звичайному режимі.

Лікарі радять подбати про здоров’я.

І українці традиційно зіткнутися з труднощами, порушивши собі режим сну і почавши жити не по природному для України часу. Адже астрономічним для України є зимовий час.

Лікарі радять під час переведення годинників з особливою увагою поставитися до свого здоров’я. “Щороку із зими виходять явно ослаблені і хворі люди”, – журиться лікар-імунолог Сергій Сапегін. Коли стрілки переводять -самое час правильно харчуватися. Врятувати від стресу допоможе “правильна” їжа. Нічого жирного-смаженого – тільки здорова їжа.

“Не забудьте про трав’яні чаї і настойки, це може бути м’ята, ромашка, меліса, настоянка ехінацеї, теракока, може, корінь женьшеню”, – радить лікар-дієтолог Олександра Кириленко.