Буковинських юристів закликають підтримати учасників АТО

В Україні відкрилась багатоканальна гаряча лінія для надання безкоштовної юридичної допомоги бійцям АТО. Про це повідомляє кореспондент Центру інформації про права людини. Її номер – 0 800 30 00 21. Лінія працює з 8:00 до 20:00 без вихідних.

Громадські ініціативи – такі, як “Юридична сотня”, ініціативна група “Юристи та адвокати АТО”, благодійний фонд “Коло” та Асоціація правників України – об’єднали свої ресурси задля консультації військовослужбовців та їх рідних.

Юристи координаційного центру допомоги учасникам АТО надаватимуть допомогу в отриманні статусу учасника бойових дій та пільг, передбачених цим статусом, роз’яснюватимуть порядок отримання грошового забезпечення військовослужбовців в АТО та поранених у госпіталях, оформлення статусу сім’ї загиблого та пенсії по втраті годувальника, одноразової грошової допомоги пораненим та сім’ям загиблих, пільг, передбачених рішеннями окремих ОДА та РДА, консультуватимуть щодо оформлення статусу інвалідів війни та пенсії з інвалідності, щодо оформлення земельних ділянок, постановки на квартирний облік та по багатьох інших питаннях.

Засновники координаційного центру допомоги учасникам АТО просять юристів та юридичні організації з регіонів України долучатись до ініціативи.

Новини Партнерів