Під Києвом вулиці називають іменами депутатів

Під Києвом вулиці називають іменами депутатівНа Київщині в лісі під селищем Коцюбинське вулиці почали називати прізвищами місцевих депутатів. Таку інформацію оприлюднила депутат селищної ради Коцюбинського, журналіст Ірина Федорів у своєму блозі на \”Українській правді\”.

За даними юристів, які вивчали матеріали справи, в цьому лісі з\’явилася вулиця Казимирова і бульвар Садовського. Казимиров є чинним депутатом селищної ради, а Садовський – чинним селищним головою селища міського типу Коцюбинське. Журналіст відзначає, що вулиці чиновники назвали на честь своїх батьків.

Так, батько Казимирова у свій час був селищним головою. Місцеві жителі розповідають, що він дав би фору самому Черновецькому – як тільки щось було не так, то носив людям і крупи, і пайки. Одна з вулиць носить назву \”Sadovskyi avenue\”.

Як відомо, рада Коцюбинського самовільно оголосила ліс своєю територією і почала ділити його під забудову. Однак селищний голова Коцюбинського Вадим Садовський стверджує, що землю в лісі Коцюбинське виділили законно і що депутати селищної ради до вирубки дерев не причетні.
Джерело

peredplata