Кількість офіційних безробітних на Буковині сягає 10 тисяч

Кількість зареєстрованих безробітних, які перебували на обліку державної служби зайнятості, на кінець березня п.р. становила 9,5 тис. осіб, що на 4,3% менше, ніж на кінець лютого п.р. Допомогу по безробіттю отримували 80,2% осіб, які мали статус безробітного. Із загальної кількості зареєстрованих безробітних 5,7 тис. осіб проживали в сільській місцевості або 60,4% від загальної кількості зареєстрованих безробітних. Головне управління статистики у чернівецькій області.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області за березень п.р. знизився на 0,1 в.п. і на кінець місяця становив 1,7% від кількості населення працездатного віку.

Середній розмір допомоги по безробіттю в березні п.р. збільшився на 9,0% і становив 1183,1 грн., що на 2,9% менше, ніж законодавчо встановлений мінімальний рівень заробітної плати (1218 грн.).

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, на кінець березня п.р. становила 637 одиниць і збільшилася порівняно з лютим п.р. в 1,8 раза.

За сприяння державної служби зайнятості в березні п.р. було працевлаштовано 543 зареєстрованих безробітних. Серед працевлаштованих осіб 38,5% становили жінки, 39,4% – молодь у віці до 35 років.

peredplata