Глибоцький ліцей отримає спортивний майданчик від фонду Кличка

20 спортивних майданчиків, які відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном, протягом травня-червня з’являться на подвір’ях шкіл-переможниць конкурсу «Клич друзів – граймо разом!». До їх числа увійшов Глибоцький ліцей.

Глибоцький ліцей отримає спортивний майданчик від фонду Кличка

Фонд Кличко вдесяте провів відбір переможців соціальної ініціативи «Клич друзів – граймо разом!», метою якої є заохочення дітей до занять спортом шляхом розвитку спортивної інфраструктури. Відтак кількість встановлених Фондом з 2005 року майданчиків для занять спортом сягне у 2015-му році понад 160. Ініціатива відбувається за рахунок гранту Фундації Coca-Cola.

Цьогоріч заявки вперше приймалися виключно в електронній формі на новому порталі Фонду: my.klitschkofoundation.org. Внаслідок цього нововведення було отримано понад 2 000 заяво від середніх шкіл та зареєстровано майже 15 000 нових друзів Фонду.

«Технологічні новації були розраховані на те, щоб зробити участь у конкурсі доступною всім, максимально легкою і не забюрократизованою та повністю прозорою. Цей крок виправдав себе. Ми побачили різке збільшення надходження заявок від шкіл та були приємно вражені активністю в голосуванні за ці заявки. Загальна кількість отриманих балів на порталі сягає майже 1 мільйон 500 тисяч», – повідомила виконавчий директор Фонду Кличко Аліна Носенко. Найактивнішими учасниками конкурсу цього року стали Запорізька, Харківська, Львівська та Кіровоградська області. Список усіх шкіл-переможниць, де будуть встановлені майданчики, оприлюднено на сайті Фонду: http://www.klitschkofoundation.org/news/kgdr-result-2015.

Фонд Кличко та Фундація Coca-Cola прийшли до спільної думки, що кожна школа-переможець є унікальною за своєю історією, знаменитими випускниками та освітніми здобутками й спортивними перемогами. Але всіх їх об’єднує спільна риса – любов до спорту і прагнення до перемоги. «Клич друзів – граймо разом!» – один з найбільш яскравих проектів серед понад 280 програм фізичної активності, які підтримує Coca-Cola у світі. Ми раді, що у 10-й ювілейний рік проекту ми знайшли можливість для встановлення ще більшої кількості майданчиків», – повідомила директор зі зв’язків з громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна» Олеся Жулинська.

Уже з 25 квітня розпочинається встановлення майданчиків, а з початку травня – їх гучні відкриття зі змаганнями, музикою, зустрічами зі спортсменами, подарунками. Очікується, що на одне з відкриттів завітає чемпіон світу з боксу та засновник Фонду Володимир Кличко. Поки точно не відомо, в яку з двадцяти шкіл відбудеться цей візит.

Фонд закликає ті школи, які цього року подавали заявки, але не виграли конкурс – брати участь у конкурсі наступного року, адже вони тепер мають перевагу в досвіді перед новачками! Ми запевняємо Вас, що у багатьох-багатьох шкіл, що не стали переможцями цьогоріч, є прекрасні шанси вибороти перемогу наступного року.

Для довідки:
Фонд Кличко – всеукраїнська благодійна організація, заснована Віталієм та Володимиром Кличками у серпні 2003 року з метою створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України. За 11 років своєї діяльності фонд реалізував низку соціальних проектів, що були спрямовані на популяризацію здорового способу життя, сприяння розвитку спорту, підтримку талановитої молоді та проведення просвітницьких кампаній. Фонд працює з дітьми шкільного віку, студентами й молоддю, які прагнуть досягти успіху в житті.
www.klitschkofoundation.org

Фундація Coca-Cola – благодійна організація, заснована 1984 року в США, за допомогою якої Компанія Coca-Cola реалізує свої благодійні проекти в усьому світі. Фундація підтримує ініціативи та програми місцевих громад, які відповідають нагальним суспільним потребам і пріоритетам в таких напрямах: популяризація здорового способу життя, збереження водних ресурсів, переробка вторинної сировини, підтримка освітніх програм. Загалом Фундація Coca-Cola за роки своєї роботи надала понад 300 млн доларів США на благодійні проекти.

peredplata