На буковинському кордоні затримали чотирьох контрабандистів

Днями за дві сотні метрів від українсько-румунського кордону прикордонниками відділу «Селяти» було затримано чотирьох буковинців. Про це інформує ПС – Чернівецького прикордонного загону.

Намагаючись переправити до Румунії близько 6 тисяч пачок сигарет марки «Вічерой», чоловіки були затримані на гарячому, разом із ношами. Зі слів затриманих стало відомо, що вони мешканці населеного пункту Селятин. На момент затримання у чоловіків жодних документів не було.

За порушення прикордонного режиму та спробу порушення державного кордону 40-річному чоловіку, разом із поплічниками доведеться відповісти за скоєне, згідно чинного законодавства. Щодо «краму», а саме 5959 пачок сигарет, то їх було оцінено в понад 95 тисяч гривень, і передано представникам ДФС України.

Загалом, протягом вихідних, на ділянці Чернівецького прикордонного загону охоронцями кордону відділу «Фальків», «Селятин» та «Красноїльськ» в п’яти випадках затримано понад 31,5 тисячу пачок сигарет різних марок, зокрема: «Ашіма», «Марбле», «Фест», «Джинг –Лінг» та «Вічерой».