Олександр Фищук взяв участь у відкритті виїзного засідання розширеної Колегії Державної санітарно-епідеміологічної служби України

Сьогодні, 22 травня, в Чернівецькій обласній державній адміністрації розпочалось виїзне засідання розширеної Колегії Державної санітарно-епідеміологічної служби України з питань підготовки до оздоровчого сезону 2015 року в умовах реорганізації Держсанепідслужби України та забезпечення санітарної охорони територій.
У засіданні Колегії взяли участь т.в.о. Голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України Святослав Протас, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, голова обласної ради Михайло Гайничеру, секретар Чернівецької міської ради Ярослав Кушнірик.
Вітаючи учасників засідання, Святослав Протас акцентував увагу на питанні реорганізації Державної санітарно-епідемічної служби України, яка передбачає об’єднання трьох державних служб різного спрямування. Зокрема, посадовець наголосив на якнайшвидшому вирішенні всіх проблемних питань, що виникають в процесі реорганізації. «Незважаючи на напружену соціально-економічну ситуацію в країні, ми повинні належним чином виконувати ті завдання та функції, які стоять перед службою», – наголосив керівник Державної санітарно-епідеміологічної служби України.
Відтак Олександр Фищук привітав учасників виїзного засідання розширеної Колегії Державної санітарно-епідеміологічної служби України та висловив сподівання, що розпочата реформа органів державної влади, в тому числі і Держсанепідемслужби, сприятиме подальшому удосконаленню заходів у системі охорони здоров’я.