У Чернівцях створено Громадський рух \”Чернівці за здоровий спосіб життя\”

Громадський рух \”Чернівці за здоровий спосіб життя\” створений з метою популяризації здорового способу життя серед мешканців Чернівців та активної протидії алкогольній та тютюновій індустрії шляхом розміщення тематичних аудіороликів на вуличному радіо, проведення розважально-пізнавальних програм для дітей і молоді, використання банерної реклами, організації антиалкогольних та антитютюнових акцій в соціальних мережах.

\”Традиційна реклама активно популяризує інформацію про користь алкогольної та тютюнової продукції, водночас замовчуючи, що ковбой Мальборо загинув від раку легень, — зазначив координатор проекту юрист і громадський діяч Микола Гунько. — Люди повинні мати доступ до альтернативної інформації, особливо про наслідки залежності від шкідливих звичок\”.

Створено офіційні сторінки громадського руху в мережі Facebook та ВКонтакті, до яких можуть долучитися чернівецькі шанувальники здорового способу життя.

На вуличному радіо запущений 15-секундний ролик, який прокручується кожні 10 хвилин: \”Куріння — це старомодна звичка, хворі легені, жовті зуби і висока ймовірність раку. Алкоголь — не напій, а отрута для організму і причина деградації суспільства.\”

Новини Партнерів