У Новоселицькому районі втопився чоловік

У Новоселицькому районі втопився чоловік19 червня в селі Костичани Новоселицького району внаслідок необережного поводження на воді загинув чоловік, мешканець села Черленівка Новоселицького району 1970 року народження.

Як з’ясувалося, він та ще декілька людей відпочивали на місцевому озері села Костичани. Через деякий час він вирішив скупатися в озері. Чоловік відплив на відстань близько 10 метрів, проте раптом почав тонути. Люди, які залишилися на березі, помітили небезпеку і кинулися на допомогу. Вони змогли витягнути чоловіка на берег, проте він був вже без ознак життя. Тіло загиблого направлено на судово-медичну експертизу в місто Новоселиця для встановлення причини смерті.
Як повідомляє прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області, цьогоріч внаслідок необережного поводження на воді загинуло 3 людини. Управління ДСНС України у Чернівецькій області нагадує людям, що під час відпочинку на воді, слід дотримуватися правил безпеки, адже вода не пробачає помилок. Перш за все пам’ятайте, що купатися дозволено тільки в спеціально обладнаних місцях, поруч з якими постійно чергують рятувальники. Безпечніше відпочивати на воді у світлий час доби, у спокійну безвітряну погоду, при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24. Слід звернути увагу, що діти гинуть в тих випадках, коли поруч немає дорослих, які могли б допомогти. Тому батькам слід пам’ятати про це і слідкувати за своїми дітьми під час відпочинку, адже їхня поведінка у воді непередбачувана. Не заходьте у воду у нетверезому стані, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Не пірнайте у воду з берега, гірки чи дерева. Будьте обережні, дотримуйтеся правил безпеки!

Новини Партнерів