Літнього майданчику по вул. Героїв Майдану, 103Г не буде

Господарський суд Чернівецької області підтримав принципову позицію прокурора м. Чернівці та скасував рішення міської ради за яким ТзОВ незаконно надали в оренду земельну ділянку по вул. Героїв Майдану, 103Г в вартістю майже 400 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Встановлено, що Чернівецька міська рада у 2012 році на 25 та 28 сесії VІ скликання незаконно надала та затвердила ТзОВ дозвіл на складання проекту відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0270 га на умовах договору встановлення земельного сервітуту терміном на 5 років для розміщення малої архітектурної форми (літнього майданчика).

Підставою звернення до суду стало порушення вимог ст.134 Земельного кодексу щодо встановленого порядку надання земельних ділянок в оренду.
Крім того, встановлено, що частина земельної ділянки, яка надана товариству з обмеженою відповідальністю, знаходиться в межах червоних ліній, тобто там, де розташування будь-яких об\’єктів, будівель, споруд або їх частин не допускається.

Новини Партнерів