Директором парку «Жовтневий» призначено Сергія Столяра

Директором парку «Жовтневий» призначено Сергія СтоляраДиректором комунального підприємств «Парк Жовтневий» міський голова з 3 серпня цього року призначив Сергія Столяра. Із новопризначеним директором укладено строковий трудовий контракт на один рік.

Сергій Столяр був серед шести кандидатів на цю посаду, які пройшли громадське обговорення за участю представників ініціативної групи мешканців, що працювала над розробкою Положення про Наглядову раду парку «Жовтневий», шляхи розвитку цього комунального підприємства.

«Парк «Жовтневий» – важливий рекреаційний об’єкт, де відпочивають тисячі чернівчан. Він потребує особливої уваги і турботи усієї громади, заслуговує на сучасну концепцію розвитку, до розробки якої варто залучити фахівців і усіх небайдужих чернівчан. Це не просте завдання, яке Сергію Столяру допомагатиме вирішувати щойно створена Наглядова рада цього комунального підприємства. Адміністрація підприємства повинна працювати прозоро, про свої плани і результати роботи інформуватиме громадськість, залучати небайдужих чернівчан до благоустрою парку, реалізації креативних ідей щодо його розвитку, оперативно реагуватиме на запити громади. Такі завдання поставлено перед новим керівником підприємства»,- зазначив міський голова Олексій Каспрук.

Довідково

Сергій Столяр – 1970 р.н., уродженець с.Репужинці Заставнівського району.
Освіта – вища географічна, вища юридична (Чернівецький національний університет).
Трудову діяльність розпочав вчителем географії у Новодністровській ЗОШ №2.
З липня 1993 перебував на службі в органах внутрішніх справ УМВС у Чернівецькій області.
Завершив службу у правоохоронних органах на посаді начальника відділу охорони громадського порядку УМВС України у Чернівецькій області у зв’язку з виходом на пенсію за вислугою років.
Має звання – полковника міліції. До кримінальної відповідальності не притягався. Судимостей не має. Позапартійний.Одружений.
Дружина працює в Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича, донька – студентка ЧНУ. Проживає у Чернівцях
.

Наглядову раду парку «Жовтневий» очолила Олена Кміта

Колегіальний контрольно-дорадчий орган комунального підприємства «Парк Жовтневий» у кількості 8 осіб створено рішенням сесії міської ради.

Наглядова рада здійснюватиме контроль за діяльністю підприємства «Парк Жовтневий» з метою забезпечення її прозорості, правомірності, законності та доцільності. Зокрема, цей контрольно-дорадчий орган розглядатиме фінансові звіти підприємства, аналізуватиме дії його керівника та результати перевірок підприємства, вноситиме пропозиції щодо концепцій розвитку та перспектив розвитку парку, планів діяльності та покращання результатів фінансового стану, ефективності господарської діяльності підприємства, а також розробки та впровадження наукових рекомендацій з питань охорони навколишнього природного середовища. Наглядова рада має право залучати спеціалістів (екологів, ландшафтних дизайнерів, економістів, юристів, фінансистів, аудиторів тощо) до аналізу окремих питань діяльності парку, організовувати лекції, семінари, тренінги, конференції, а також рекомендувати міському голові звільнити директора підприємства в разі невиконання або неналежного виконання ним трудових обов\’язків чи умов контракту.

До складу Наглядової ради увійшли п’ять представників від ініціативної групи мешканців, зокрема вдова загиблого Героя АТО, керівник ГО \” Герой – Родина – Україна\” Оксана Зубжицька, ландшафтний дизайнер Юлія Кавецька, від волонтерських організацій Олена Кміта, член правління МГО «Жіночий клуб Сороптиміст» Маріанна Крилова, голова МГО «Студентський парламент» Денис Тимофєєв, представник Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, голова обласної ГО « Захист» Богдан Бойко, представник підприємців парку Сергій Андрєєв та представник міського голови активіст Юрій Воронка.

На першому організаційному засіданні Наглядової ради парку «Жовтневий» одностайно головою ради обрано Олену Кміту, заступником голови ради – Оксану Зубжицьку,секретарем – Юрія Воронку.