Буковинські ДАІшники перевіряють \”Небезпечний вантаж\”

Буковинські  ДАІшники перевіряють "Небезпечний вантаж"Профілактичні заходи під умовною назвою «Небезпечний вантаж» проводяться у відповідності із загальнодержавним цільовим відпрацюванням, спрямованим на дотримання суб’єктами господарювання вимог Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів з 5 по 30 серпня 2015 року. Про це повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Чернівецькій області.

Впродовж двох тижнів автоінспекторами дорожньо-патрульної служби ДАІ області під час нагляду за дорожнім рухом перевірено 72 транспортних із небезпечними вантажами.

До адміністративної відповідальності притягнуто 8 водіїв та дві посадові особи. Керівникам підприємств, установ та організацій направлено відповідні інформації про необхідність дотримання Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом.

Відпрацювання триває. Перевіряючі звертають увагу, насамперед, на наявність у водіїв необхідних документів — свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів, про підготовку водіїв, письмових інструкцій на випадок аварії чи надзвичайної ситуації, договорів обов’язкового страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів, погоджень перевезення вантажів підвищеної небезпеки, на інші обов’язкові вимоги, правила, норми, передбачені законодавством.