Блискучий тріумф команди КВК з Берегомету

Команда старшокласників «Стоп-кадр» з Вижницького району Чернівецької області стала чемпіоном серед кращих шкільних команд КВК юних інспекторів руху на 39-ому Всеукраїнському зльоті талановитих ЮІРівців України

Блискучий тріумф команди КВК з Берегомету

12 вересня в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» у м. Одеса відбувся фінал Всеукраїнського зльоту юних інспекторів руху та Всеукраїнський фінал шкільних команд Клубу Веселих та Кмітливих у ЮІР. Тижневе змагання організували Управління ДАІ МВС України, Міністерство освіти та науки, молоді та спорту України, Міністерство соціальної політики України за підтримки давніх партнерів ЮІРівського руху України – Групи компаній «Фокстрот». ГК «Фокстрот» підтримує рух ЮІР та творчих школярів-КВНівців вже 13 років у рамках власного соціального проекту «Школа безпеки» під гаслом «Комфортно там, де безпечно!»

На зліт до «Молодої гвардії» в рамках проведення місячника «Увага! Діти на дорозі!» зібралися близько 400 школярів – кращі ЮІРівці України, їх агітбригади та команди КВК ЮІР. Це талановиті школярі, які у своїх школах через гру та гумор вчать ровесників поважати правила дорожнього руху. Протягом тижня школярі змагалися у знаннях Правил дорожнього руху, конкурсах «Велоестафета», «Юний регулювальник», «Агітаційно-пропагандистський виступ команди», «Теоретичні знання Правил дорожнього руху», «Медична допомога» та у змаганні «Соціальна реклама з безпеки дорожнього руху».

Але кульмінацією зльоту стала фінальна гра шкільних команд КВК-ЮІР, де з’ясовувалася доля перехідного символу гри веселих та кмітливих ЮІРівців – веселого папуги КіВіНа! Гру найвищого рівня під девізом «Твій друг – Безпечний рух» показали три найталановитіші команди України – школярі з Чернівецької області, Сумщини та Рівненщини. Юні гумористи в улюбленому жанрі КВК розповідали про те, що дорога жартів не любить, й жартували над тими, хто не поважає правила дорожнього руху. Переможцем веселого змагання стала команда КВК «Стоп-кадр» з м. Берегомет Чернівецької області, яка йшла до свого чемпіонства 12 років!

– Діти щасливі, це була наша мрія, адже на рахунку «Стоп-кадру» багато перемог, а от першого місця в КВК-ЮІР ми досягли вперше. Журі та глядачі оцінили наш виступ із гуцульським колоритом та гумором! – говорить керівник команди Анатолій Запаранюк, керівник команди та вчитель німецької мови НВК «Берегометська гімназія» Вижницького району Чернівецької області. Анатолій Іванович у невеличкому містечку Берегомет виховав вже 6 поколінь гравців у КВК, сам пише тексти виступів для своїх вихованців, став для них не лише режисером КВК та вчителем у гімназії – став справжнім наставником.

-Приємно сприяти творчому розвитку такої талановитої молоді та підтримувати їх педагогів, які разом вирішують важливу соціальну проблему – бережуть здоров’я та життя дітей, – прокоментував перебіг зльоту генеральний директор Групи компаній «ФОКСТРОТ» Геннадій Виходцев. – Наш соціальний проект «Школа безпеки» розпочався з підтримки у 2002 році ЮІРівського руху України. Ми віримо, що наша багаторічна допомога робить творчі зусилля ЮІРівців більш ефективними, а значить життя дітей і дорослих – безпечним та більш комфортним.

Довідка: З 2002 року ГК «ФОКСТРОТ» активно працює з дітьми та шкільною молоддю у справі популяризації правил безпечної поведінки та профілактики травматизму у невиробничій сфері. У фокусі уваги бізнесу – конкурси дитячого малюнка «Мій друг – безпечний рух», змагання шкільних команд юних інспекторів руху (ЮІР) – від регіональних конкурсів до всеукраїнського фіналу. Під девізом «Комфортно там, де безпечно!» соціальний проект Групи компаній «ФОКСТРОТ» «Школа безпеки за сприяння фахівців ГСЧС України зняв мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу». За мотивами найпопулярнішої (за кількістю переглядів) серії мультфільму «Пожежа» – була розроблена листівка «При пожежі дій правильно!». У 2012-2015 рр спільно із фахівцями Служби порятунку «101» мережа «Фокстрот» проводить по всій Україні «Уроки безпеки» для молодших школярів. На таких уроках побували школярі більше 20 міст України. Більше 10 тисяч дисків з мультфільмом та повчальні листівки були передані в школи та дитячі садки країни для навчання дітей правилам безпеки. У березні 2013р. проект «Школа безпеки» було названо найбільш упізнаваним серед споживачів в ритейлі (за результатами опитування InMind), а у квітні 2013р. став переможцем 7-го Національного фестивалю соціальної реклами у своїй номінації.