Щодо внесення змін в установчі документи юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців

13 грудня 2015 року набув чинності – Закон України від 24.11.2015 р. №815-VIII \”Про внесення змін до Закону України \”Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців\” щодо унеможливлення внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців за підробними документами\”.
Згідно Закону, відтепер зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР, та зміни в установчі документи, будуть вноситися лише на підставі оригіналу відповідного рішення органів управління юрособи або нотаріально засвідченої копії. Окрім того, уточнено, що зміни до відомостей про підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі, а саме зміни щодо:
• імені фізичної особи,
• місця її проживання,
• виду діяльності фізичної особи – підприємця,
• реєстраційного номера облікової картки платника податків або номера та серії паспорта громадянина України (або паспортного документа іноземця), який через свої релігійні або інші переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомив про це відповідні державні органи і має запис в електронному безконтактному носії паспорта громадянина України набирають чинності з дня їх державної реєстрації.

peredplata