У перший місяць року 211 містян відзвітували про свої доходи

Протягом кампанії декларування доходів, яка стартувала з 1 січня, вже 211 чернівчан задекларували свої доходи, отримані у 2015 році. Загальна сума задекларованих доходів складає 6,8 млн. грн.
«Найбільша кількість декларантів – заявили про своє право на податкову знижку – 138 чернівчан, які повернуть з бюджету 210,3 тис. грн. податку на доходи фізосіб. Найбільша сума податкової знижки 8,6 тис. грн. – це витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій.
У перший місяць кампанії декларування доходів податкові зобов’язання вже задекларували 73 мешканці Чернівців Наразі найбільша сума задекларованого доходу – 723,9 тис. грн. – це доходи, отримані від продажу об’єктів рухомого майна»,- розповіла начальник відділу адміністрування доходів і зборів самозайнятих осіб ДПІ у м. Чернівцях Оксана Крамар.
Державна податкова інспекція у м. Чернівцях закликає громадян вчасно, не відкладаючи на останній день, задекларувати свої доходи. Для зручності декларантів на веб-порталі ДФС діє сервіс „Декларування он-лайн”, який дає змогу заповнювати декларацію в електронному вигляді. Для цього платнику достатньо мати ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно.
Просимо чернівчан не нехтувати своїм обов’язком щодо декларування доходів, отриманих у 2015 році, та до 1 травня 2016 подати декларацію про майновий стан і доходи.
Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернівцях