У Чернівцях про свої доходи вже відзвітували троє vip-декларантів

До завершення кампанії декларування залишилось півтора місяця. Зазвичай, саме в цей час значно пожвавлюється процес декларування. Вже 688 чернівчан не тільки виконали свій конституційний обов’язок, здавши декларації про майновий стан та доходи, але й отримали право на податкову знижку.Загальна сума задекларованого доходу складає 32,6 млн. грн.

«Серед тих, хто вже задекларував доходи – троє мільйонерів, загальна сума задекларованого ними доходу склала 4,0 мільйони гривень. Чернівецькі vip-декларанти отримали доходи від заробітної плати та спадку. Завдяки їм бюджет поповнився на 515,0 тис. грн.», – розповіла начальник відділу адміністрування податків із самозайнятих осіб Чернівецької ОДПІ Оксана Крамар.

Найбільший задекларований дохід наразі складає 1,3 млн. грн.,- це доходи від заробітної плати.

Посадовець розповіла, що про отриману спадщину на суму 20,3 млн. грн. відзвітував 221 мешканець обласного центру, про доходи від оренди нерухомого та рухомого майна на 2,4 млн. грн. – 21 чернівчанин, про продаж нерухомого та рухомого майна на понад 2,3 млн. грн. – 14 мешканців.

Традиційно активними декларантами є претенденти на податкову знижку. З початку кампанії декларування вже подано 352 декларації на податкову знижку. Загальна сума, яку повернуть декларантам складає 520,2 тис. грн.

Державна податкова інспекція у м. Чернівцях нагадує, що в приміщенні Центру обслуговування платників створено належні умови для полегшення процесу подання декларацій, забезпечено відкритий доступ громадян до інформації. Працівники фахово роз\’яснюють норми податкового законодавства, надають консультативну допомогу під час заповнення декларацій, допомагають освоїти технологію подання звітності в електронному вигляді.

Тож, просимо мешканців Чернівців не зволікати і до 1 травня виконати свій конституційний обов’язок з розумінням того, що сплачений податок повернеться до кожного у вигляді тих чи інших соціальних благ.
Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ