Чернівчани отримуватимуть знижки незалежно від наявності пільг

Нещодавно в Чернівцях було анонсовано соціальну програму “Картка чернівчанина”, учасникам якої будуть “надані певні знижки і преференції” в мережах аптек та продовольчих магазинів.

ПриватБанк вітає таку ініціативу та зі свого боку нагадує, що власники пенсійних, зарплатних, соціальних, стипендіальних та кредитних карток ПриватБанку ще з 2008 року мають змогу отримувати знижки до 20% по програмі лояльності “Бонус Плюс” в мережах магазинів та аптек, при отриманні багатьох видів послуг тощо.

Для отримання знижки, яка зараховується на спеціальний бонусний рахунок, потрібно лише розрахуватися будь якою карткою ПриватБанку за придбаний товар чи отриману послугу. В подальшому, ці бонуси можна витрачати в цих самих магазинах та аптеках.

Так, наприклад, у восьмидесяти аптеках Чернівців клієнти ПриватБанку можуть отримувати знижки від 1% до 5% на лікарські вироби та фармацевтичні товари, незалежно від того, чи є вони отримувачами пільг від держави. Кількість продуктових магазинів, підключених до програми “Бонус Плюс” в Чернівцях, складає на сьогодні більше 180. Знижки надаються також в багатьох закладах громадського харчування, на автозаправних станціях і навіть в ювелірних салонах. 37 ресторанів та кафе в Чернівцях є партнерами ПриватБанку по програмі “Бонус Плюс”, а в 40 салонах та магазинах можна придбати побутову техніку зі знижками.

Також варто зазначити, що власники платіжних карток ПриватБанку мають змогу отримувати знижки до 20% при розрахунках в Інтернет-магазинах.

Серед партнерів ПриватБанку по програмі “Бонус Плюс” є багато всеукраїнських та регіональних мереж з продажу побутових товарів, електроніки, господарських товарів та продуктів харчування, таких як “Алло”, “Ельдорадо”, “Колос”, “Німфа”, “Жжук” тощо.

Усі точки, які є партнерами ПриватБанку по бонусній програмі, маркуються спеціальним логотипом “Бонус Плюс” з полуничкою.

Очікується, що користувачами «Карток чернівчанина» стануть 50 тисяч містян. В той же час, понад 118 тисяч буковинців – власників карток ПриватБанку – вже можуть отримувати знижки по програмі “Бонус Плюс”. Лише в Чернівцях кількість точок, де можна скористатися програмою, на сьогодні досягла майже 500. По області таких точок налічується більше 670, а по Україні – понад 44 000. За 2015 рік за рахунок програми “Бонус Плюс” буковинці заощадили більше 615 тис. грн.

Додатковою перевагою для клієнтів ПриватБанку є можливість замовити індивідуальний дизайн пластикової платіжної картки. Є можливість обрати зображення, яке буде нанесене на лицьову сторону картки, з галереї на сайті або ж завантажити власний варіант, наприклад:

Картка Буковинця.jpg

Актуальний список партнерів “Бонус Плюс” можна знайти на сайті програми bonus.privatbank.ua, в мобільному додатку для смартфонів або у власному Приват24 (меню \”Мої рахунки – Рахунок “Бонус Плюс”).

Керівник регіонального прес-офісу
Шумейко Вадим

Новини Партнерів