У Чернівцях «Волонтери Батьківщини» відкрили новий волонтерський пункт

На велелюдному місці – біля найбільшого ринку у Чернівцях – волонтери-«батьківщинівці» відкрили новий волонтерський пункт. Досі вони збирали благодійну допомогу в наметі, а тепер облаштували «скіф», повідомляє прес-служба обласної організації ВО «Батьківщина».

У Чернівцях «Волонтери Батьківщини» відкрили новий волонтерський пункт

Новий пункт підключений до електромережі, у «скіфі» встановили морозильну камеру для зберігання пожертвуваних продуктів у теплий період року. Для зберігання перед відправкою на Схід речей, переданих доброчинцями, встановлені шафки з поличками. Також зусиллями активісток – Лідії Гаїни та її невтомних подруг – облаштований затишний куточок, аби волонтери чи військовики, які транспортуватимуть благодійний вантаж або просто прийдуть поспілкуватися, могли попити чаю або кави.

На відкриття волонтерського пункту прийшли депутати, які постійно опікуються відправкою допомоги на Схід: «батьківщинівці» міської ради Олександр Пуршага, Юрій Бурега, Валерій Казимирович, Артур Мунтян, депутат облради Альона Гливко, боєць, що повернувся з АТО, Андрій Пуздряк.

А депутат-волонтер Роман Гаїна повідомив, що уже в понеділок вирушає з черговим доброчинним вантажем на Схід, і до Великодня планує ще двічі відвідати наших бійців на передовій – щоб до якомога більшої кількості військових донести часточку Великоднього Духу, домашнього затишку і любові.

peredplata