На Буковині штрафи за порушення правил проведення готівкових розрахунків перевищили 703,3 тис. грн.

У першому кварталі 2016 року в регіоні проведено 79 перевірки з питань дотримання порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, патентів, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами), за результатами яких до суб’єктів господарювання застосовано фінансових санкцій на 703,3 тис. грн. З цієї суми в бюджет вже поступило 568,3 тис. грн. або 80,8 відсотків – інформують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.

Загалом, станом на 1 квітня 2016 року в області зареєстровано 4069 реєстраторів розрахункових операцій та зафіксовано 5936 господарських одиниць, на яких здійснюються розрахункові операції за готівкові кошти, що належать 2990 суб’єктам господарювання.

Слід зазначити, РРО може застосовуватись тільки в тій господарській одиниці, яка зазначена в реєстраційному посвідченні.

У разі зміни даних, які зазначаються в реєстраційному посвідченні, суб’єкт господарювання протягом 5-ти робочих днів від дня виникнення змін подає до ДФС за місцем реєстрації РРО реєстраційну заяву з позначкою «Перереєстрація». У ній слід зазначити причини перереєстрації та реєстраційне посвідчення.

Якщо органами виконавчої влади чи місцевого самоврядування прийнято рішення про перейменування вулиці чи інших топонімів (географічних назв), внаслідок чого змінюється адреса господарської одиниці, власник відповідного приміщення має привести свої установчі документи, документи на господарську одиницю та інші документи у відповідність із Законом.

Після внесення змін до документа на право власності або іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, має бути проведена перереєстрація РРО.

Також наголошуємо, інформація, яка відображена в ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями (в тому числі про адресу господарського об’єкта) повинна співпадати з даними про адресу господарського об’єкта, який друкується в розрахунковому документі зареєстрованого на дану адресу РРО.

Новини Партнерів