Буковинські прикордонники виявили чергову схованку з сигаретами

На Буковині, у пункті пропуску «Порубне», що на українсько-румунському кордоні, прикордонниками спільно з співробітниками митниці виявлено чергову схованку з сигаретами.

Буковинські прикордонники виявили  чергову схованку з сигаретами

Як повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону вчора, під час здійснення перевірки автомобіля «Тойота», яким керував 38-річний громадянин Румунії, прикордонники помітили ознаки стороннього втручання в заводське обладнання авто. Окрім того, поведінка водія видавала його стурбованість. Скерувавши автомобіль для проведення поглибленого огляду працівниками пункту пропуску було виявлено схованку із сигаретами марки «Viceroy». Приховавши тютюнову продукцію за декоративною обшивкою та лівим заднім крилом, чоловік сподівався перетнути кордон ще й по смузі руху «зелений коридор».

Наразі водій позбувся легкового автомобіля «Тойота», 2006 року випуску та тютюнових виробів, загальна сума вилученого становить понад 152 тисячі гривень.
Також, протягом вихідних в цьому ж пункті пропуску прикордонниками було виявлено двох далекобійників, які теж прихопили із собою понад дозволену кількість тютюнових виробів різних марок.

peredplata