На Буковині створять ще 11 місцевих протипожежних формувань

Для покращення протипожежного захисту населених пунктів та об’єктів на території області, попередження загибелі та травмування людей на пожежах Державною інспекцією техногенної безпеки України в Чернівецькій області впродовж минулого року проведено 11,7 тис. планових та близько 4 тис. позапланових перевірок об\’єктів різних форм власності. Про це повідомив сьогодні, 10 січня під час апаратної наради під керівництвом голови Чернівецької облдержадміністрації Михайла Папієва начальник обласного управління Державної інспекції техногенної безпеки України Ігор Грицак. За його словами, за результатами перевірок до виконання запропоновано 79 тис. протипожежних заходів.

За його словами, за результатами перевірок до виконання запропоновано 79 тис. протипожежних заходів. За виявлені порушення правил пожежної безпеки, невиконання приписів до адміністративної відповідальності притягнуто 3 тис. 168 осіб. Призупинено експлуатацію 30 підприємств і окремих виробництв, 180 будівель та споруд, 715 окремих приміщень та виробничих дільниць, роботу 12 тис. агрегатів, дільниць електромережі, приладів опалення. “Аби попередити пожежі, загибель та травмування людей на них, обласним управлінням Держтехногенбезпеки минулоріч організовано та проведено низку відпрацювань населених пунктів області”, – відзначив Ігор Грицак. Також надано допомогу соціально незахищеним верствам населення щодо приведення в пожежобезпечний стан приватних помешкань. До цієї роботи було залучено працівників органів внутрішніх справ, сфери соціального захисту населення, медичних та освітніх закладів, установ культури і територіальних житлово-комунальних підприємств.

На території області створено 87 сільських протипожежних формувань, у розпорядженні яких – 91 одиниця техніки та 291 працівник. За минулий рік створено 5 сільських протипожежних формувань, зокрема, в селах Мамалига Новоселицького, Селище Сокирянського, Лівинці та Ленківці Кельменецького, Рукшин Хотинського районів. Ці підрозділи взяли участь у гасінні більше 300 пожеж. Проте, робота з функціонування місцевих пожежних команд потребує поліпшення. Серед таких населених пунктів Ігор Грицак назвав села Бояни і Тарасівці Новоселицького району, Мигово Вижницького району, Лівинці і Ленківці Кельменецького району. Цього року заплановано створити ще 11 сільських протипожежних формувань в 6 районах області – Вижницькому, Герцаївському, Заставнівському, Новоселицькому, Сокирянському та Хотинському, повідомляє прес-служба ОДА.

peredplata