На Буковині правоохоронцями викрито підпільне виробництво контрафактної горілки

Майже 3 тонни спирту та близько 200 ящиків горілчаних виробів відомих брендів затримали вчора правоохоронці області, в рамках проведення спільної операції «Кордон-2016».
Реалізовуючи випереджувальну інформацію, яка надійшла від прикордонників, спільною міжвідомчою групою з числа співробітників УСБ України та ГУ ДФС в Чернівецькій області припинено діяльність двох осіб, що займалися виготовленням фальсифікату. Виробництво продукції сумнівної якості, чоловіки налагодили в орендованому приватному помешканні населеного пункту Кельменці. Окрім вже виготовлених напоїв, що очікували своєї реалізації, правоохоронцями виявлені півтисячі підроблених марок акцизного збору. Варто зазначити, що свою продукцію псевдо-підприємці намагалися реалізувати до Пасхальних та травневих свят.
На даний час вся незаконно виготовлена продукція та спирт вилучені представниками ДФС області. Щодо виробників, то їм доведеться відповідати згідно Кримінального кодексу України, а саме за незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту підакцизних товарів та підроблення марок акцизного податку.

Прес-служба Чернівецького
прикордонного загону