У Чернівцях пройшов міжнародний турнір з карате

23 квітня 2016 року в м. Чернівці пройшов міжнародний турнір з карате (WKF) «Chernivtsi Cup 2016», у якому прийняло участь більш ніж 466 спортсменів, які представляли 33 клуби від трьох держав.

Наразі цей чемпіонат являється самим сильним турніром з карате WKF в м. Чернівці та одним із самих сильних турнірів на території України і входить в офіційний календар змагань Української Федерації Карате.

Спортивний клуб «Лідер» виступив потужною командою в кількості 61 спортсмена та в загальному результаті посів 1 загальнокомандне місце на турнірі, випередивши основних “переслідувачів”: СК Катана(м. Одеса) та СК Сьогун (м. Київ). В скарбниці нагород “лідерців” є 10 золотих, 8 срібних та 11 бронзових нагород. Переможцями турніру стали: Орендарчук Ніколь(6-7р. фантом), Яковенко Ілона (12-13р.+45кг.), Гвелісіані Гванца (16-17р. +59кг.), Пранничук Назарій (8р. -28кг), Заплітний Андрій (14-15р. -63кг.), Стефанюк Віктор (16-17р. -61кг.), Шехтер Сергій (16-17р. +76кг.), Романенко Віктор (18+, -60кг.), Чоботар Валерій (18+, -84кг.), Антонюк Андрій (18+, +84кг.)

Також, в цей день невеличка команда СК «Лідер», з 6 спортсменів, прийняла участь в іншому міжнародному турнірі «Elizabeth Cup 2016», що пройшов у Будапешті (Угорщина) та виборов там 1 золото, 4 срібла та 2 бронзи.