Стан ринку праці на Буковині

Кількість зареєстрованих безробітних по області на кінець квітня п.р. становила 8,6 тис. осіб і за місяць зменшилася на 2,3%.
Рівень зареєстрованого безробіття за квітень п.р. залишився без змін і наприкінці місяця становив 1,5% від кількості населення працездатного віку.
Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами-підприємцями до державної служби зайнятості, наприкінці квітня п.р. становила 869 одиниць, і порівняно з кінцем березня п.р. зменшилася на 23,8%.
Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) наприкінці квітня п.р. становило 10 осіб, тоді як на кінець березня п.р. – 8 осіб.
Середній розмір допомоги по безробіттю у квітні п.р. зменшився порівняно з березнем п.р. на 6,4% і становив 1390,6 грн., але був більшим, ніж законодавчо встановлений мінімальний рівень заробітної плати (1378 грн.) на 0,9%.
За сприяння державної служби зайнятості у квітні п.р. було працевлаштовано 1059 зареєстрованих безробітних, що в 1,8 раза більше, ніж у березні п.р. Серед працевлаштованих осіб 43,1% становили жінки, 26,8% – молодь у віці до 35 років.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Новини Партнерів