Щасливі дракони прилетять у Чернівці

Катерина Міхаліцина зустрінеться із дітлахами і їхніми родинами у Чернівцях

Щасливі дракони прилетять у Чернівці

У середу, 1 червня, о 18:00 у Чернівцях у «Львівських пляцках» (вул. Ольги Кобилянської, 25) всі, і дорослі і малі, зможуть познайомитися з чудовою письменницю, перекладачкою, заступником головного редактора «Видавництва Старого Лева» Катериною Міхаліциною. Катерина не лише розповість як творяться книги, хто росте у парку та чим же славиться бабусина господа, а й познайомить всіх із веселою родиною драконів та драконенят та відкриє секрет щастя. Вхід вільний.

«Дракони бувають різні, – переконана Катерина Міхаліцина. – Є задерикуваті і страшні а є, приміром, кумедні і з купою дітей, імена яких нагадують скоромовки-язиколомки. Це історія – саме про таких… А ще про те, що кожен день нашого життя може бути хоч трошки казковим». Книжка «Про драконів і щастя» принесе малюкам та їхнім батькам багато радості – вона інтерактивна, деякі деталі треба додумати та домалювати самостійно. Цю історію про кумедних і милих драконів письменниця створювала разом зі своїми дітьми. Дракони в ній живуть, веселяться, закохуються, вони просто собі щасливі. І той, хто зазирне в книжку, неодмінно їм усміхнеться.

Катерина Міхаліцина авторка дитячих книжок, що вийшли у «Видавництві Старого Лева» – «Про драконів і щастя» (ілюстрації – Наталка Гайда), «Хто росте у парку» (ілюстрації – Оксана Була), «Бабусина господа» (ілюстрації – Наталка Гайда), «Лугова лічилка» (ілюстрації – Мар’яна Петрів). А також книжки поезії – «Тінь у дзеркалі».

peredplata