Буковинців просять контролювати проїзд великовагового транспорту

Служба автомобільних доріг звертається до громадськості краю з проханням долучитися до контролю за проїздом великовагового транспорту
З 01 червня 2016 року з 10:00 до 22:00 на автодорогах області Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області введено тимчасове обмеження руху у спекотну погоду великовагових транспортних засобів дорогами загального користування державного значення загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше, ніж 7 тонн.
Всього по області встановлено 14 комплектів дорожніх знаків, які регламентують умови руху великовагових транспортних засобів у період спекотної погоди.
Крім того, зазначено, що змінами до Правил дорожнього руху встановлені обмеження перевезення вантажів на дорогах державного значення загальною масою понад 40 тонн, на дорогах місцевого значення вагою – понад 24 тонни Для нагадування водіям філіями облавтодору встановлено 18 дорожніх знаків 3.15 на дорогах державного значення та 12 знаків на дорогах місцевого значення.
На жаль, водії великовагового транспорту ігнорують вимоги правил дорожнього руху та не реагують на встановлені знаки. Тому Служба автомобільних доріг звертається до громадськості краю з проханням долучитися до контролю за проїздом великовагового транспорту на дорогах області та допомагати контролюючим органам виявляти випадки порушення правил дорожнього руху.

Новини Партнерів