За 50 метрів від кордону з Польщею прикордонники затримали двох «мисливців»

За 50 метрів від кордону з Польщею прикордонники затримали двох «мисливців»

Сьогодні вночі прикордонники відділу «Сянки» Мостиського загону отримали інформацію про незаконне полювання поблизу державного кордону України.

Група реагування прикордонників, прибувши до місця події, за 50 метрів від кордону з Польщею виявила двох чоловіків, один з яких мав мисливську рушницю та набої. Жодних документів, що посвідчують особу, реєстраційних документів на зброю та дозволів на полювання чоловіки не мали, тому громадян було затримано та доставлено на прикордонний підрозділ. Затриманими виявились жителі одного із сіл Турківського району Львівщини 1982 та 1999 років народження.

За порушення прикордонного режиму стосовно затриманих громадян складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 202 КУпАП. В подальшому зброю та затриманих прикордонники передали працівникам Нацполіції.

Зазначимо, що відповідно до Положення про прикордонний режим, затвердженого Постановою КМУ від 27.07.1998 року №1147, а саме статтею 21 визначено, що полювання у прикордонній смузі здійснюється з обов’язковим інформуванням розпорядником полювання або особисто мисливцем органів або підрозділів Державної прикордонної служби, в межах відповідальності яких буде проводитися полювання, у визначеному порядку. У смузі місцевості між лінією державного кордону та лінією прикордонних інженерних споруд полювання забороняється.

Про це повідомляє адміністрація державної прикордонної служби України.