Порушники ховали цигарки у колесах та під днищем автомобіля

Порушники ховали цигарки у колесах та під днищем автомобіляЗа минулу добу в пункті пропуску «Порубне» прикордонниками спільно із митниками було припинено дві спроби незаконної переправи тютюнових виробів до сусідньої Румунії. Про це повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону

Близько 4:00 на виїзд з України прибув легковий автомобіль «Ауді А 6», за кермом якого був 33-річний мешканець Чернівецької області. У правоохоронців виникла підозра щодо можливого перевезення даним автотранспортом заборонених товарів. Було ініційовано проведення поглибленого огляду автомобіля, під час якого прикордонниками спільно із працівниками митниці було виявлено 800 пачок цигарок різних марок. Пакунки із куривом «горе-бізнесмен» ретельно заховав у спеціально виготовлених тайниках, розміщених під днищем автомобіля та під каркасом задніх сидінь. Разом із виявленими тютюновими виробами було вилучено і автомобіль, який оцінено у 70 тисяч гривень.

А кількома годинами раніше в тому ж пункті пропуску «Порубне» 27-річний громадянин Румунії також спробував приховано перевезти через кордон тютюнові вироби, які ретельно запакував у колеса своєї автівки. Проте його підступний задум не вдався, працівниками пункту пропуску було вилучено 648 пачок сигарет марок «KENT HD8» та «MARBLE». Виявлене куриво було вилучено, а на обох чоловіків, які спробували збагатитись незаконним шляхом, складено протокол про порушення митних правил.