Буковинських журналістів запрошують на регіональний тренінг з питань децентралізації

Шановні пані та панове!

Координатор проектів ОБСЄ в Україні запрошує Вас взяти участь у регіональному тренінгу «Особливості перших місцевих виборів в об’єднаних територіальних громадах в рамках децентралізації влади в Україні» для журналістів ЗМІ Чернівецької області, який відбудеться

09 вересня 2016 року у м. Чернівці.

Метою тренінгу є обговорення та вивчення особливостей подання ЗМІ інформації, яка стосується перших місцевих виборів, що проводяться в об’єднаних територіальних громадах в рамках реформи децентралізації в Україні.

Під час тренінгу буде розглянута низка питань, серед інших такі як:
– особливості децентралізації влади в Україні та державна інформаційна політика щодо реформування місцевого самоврядування;
– перші вибори в об’єднаних територіальних громадах та роль ЗМІ у виборчому процесі;
– повноваження рад та голів рад об’єднаних територіальних громад, старост, роль і вплив громади на прийняття рішень.

До участі у заході запрошуються журналісти, які працюють у засобах масової інформації, інформаційних агенціях та Інтернет – ЗМІ всіх рівнів (обласного, районного, міського/сільського), а також усіх форм власності: приватної, державної, муніципальної.
Організатор тренінгу забезпечує учасників харчуванням під час проведення заходу, а також, у разі потреби, відшкодовує транспортні витрати, пов’язані із подорожжю до міста Чернівці.
Якщо Вас зацікавила участь у даному заході, будь ласка, заповніть форму за посиланням: анкета до 2 вересня, 14-00. Про результати розгляду анкет ми повідомимо вас 5 вересня.

Даний захід є одним із низки регіональних тренінгів, які відбудуться у різних містах України. Заходи організовано КП ОБСЄ в Україні в рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців», який реалізується у співпраці з Центральною виборчою комісією (ЦВК).

Контактна особа Ярослав Філяк 050 3340261

peredplata