У Чернівцях не вистачає двірників

У Чернівцях не вистачає двірників
Сьогодні у стінах обласної адміністрації пройшла прес-конференція представників міської та обласної рад з приводу реформування житлово-комунального господарства.
Зокрема тут розглядали питанння щодо переходу теплопостачання на альтернативні види палива та можливість відключення від централізованого опалення та установки індивідуального. За словами Василя Тимофєєва, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, можливість така є. Проте перед тим, як відмовлятись від централізованого опалення, чиновники радять меканцям будинків створити об`єднання, які спочатку потурбуються про відповідні дозволи на установку індивідуального опалення. Адже щоб отримати такі документи, треба аби спеціальна комісія оглянула будинок і ухвалила відповідне рішення.
Говорили також і про розвиток об`єднань співвласників багатоквартирних будинків. Чиновники запевняють, що в будинках, які перебувають під власністю ОСББ, мають зазвичай кращий стан, порівняно із будинками ЖКХ.
Також чиновники розповіли про стан доріг. За їх словами, дороги в Чернівцях у хорошому стані, їх посипають за ступенем необхідності. Хвилюватися про нестачу матеріалів не варто, їх і у запасі ще доволі, і в разі необхідності можна буде докупити. Єдина проблема –не вистачає двірників. Близько 30% вакансій вільні.
Важливою проблемою для міста постав і перехід на нетрадиційні джерела опалення. Як розповів начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Георгій Леонтій, у минулому році в Чернівцях поміняли збиткові котельні на нові, які працюють на альтернативних джерелах енергії, а не на газі. Також з метою попередження аварійних ситуацій було замінено ліфти та відремонтовано ліфтові шахти.

Оксана Баланюк